METZ CONNECT USA Inc.
제품 번호:
360271
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLOCK 1POS SIDE ENTRY PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.083
$1.083
10
$0.75905
$7.5905
25
$0.70756
$17.689
50
$0.64239
$32.1195
100
$0.639445
$63.9445
250
$0.53998
$134.995
500
$0.511575
$255.7875
1000
$0.454727
$454.727
5000
$0.369464
$1847.32
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Screw Thread | M3 |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 1 |
| Screw Material - Plating | Zinc Plated |
| Torque - Screw | 0.79 Nm (7.0 Lb-In) |
| Housing Material | - |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | - |
| Voltage | 50 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | - |
| Mfr | METZ CONNECT USA Inc. |
| Clamp Material - Plating | Copper Alloy |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Current | 15 A |