36HNSP.25
Remington Industries
제품 번호:
36HNSP.25
제조업체:
Remington Industries
설명:
#36 HVY MAG WIRE, 155C NAT 4OZ
재고 : 40
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Series -
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Annealed Bare
Jacket (Insulation) Material Polyurethane (PU)
Package Box
Wire Gauge 36 AWG
Product Status Active
Length - Approximate 3095.0' (943m)
Jacket (Insulation) Diameter 0.006" (0.16mm)