Hammond Manufacturing
제품 번호:
370DAX
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 76VA CHAS MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$108.9365
$108.9365
10
$105.3056
$1053.056
25
$98.04304
$2451.076
50
$90.78067
$4539.0335
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Wire Leads |
| Secondary Winding(s) | Four |
| Height - Seated (Max) | 86.89mm |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 100V, 110V, 120V, 200V, 220V, 240V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 84.07mm L x 71.37mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 104mA, 3.5A |
| Weight | 2.7 lbs (1.2 kg) |
| Primary Winding(s) | Dual, Multiple Taps |
| Series | 300 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 76VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 520V, 6.3V |
| Package | Bulk |