SAB North America
제품 번호:
37102425
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 25COND 24 AWG GRAY 1=1FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.7255
$10.7255
25
$9.1675
$229.1875
100
$9.063
$906.3
250
$8.759
$2189.75
500
$8.1795
$4089.75
1000
$7.638
$7638
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | SD 960 |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 32/38 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Flame Retardant |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.433" (11.00mm) |
| Number of Conductors | 25 |