Pomona Electronics
제품 번호:
3781-8-5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
MINI HOOK TO MINI HOOK 8"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| 1st Connector | Mini Hook |
| Configuration | Grabber, Hook to Grabber, Hook |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| 2nd Connector | Mini Hook |
| Voltage - Rated | 30VAC, 60VDC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Series | Minigrabber® 3781 |
| Contents | 1 Lead, Green |
| Mfr | Pomona Electronics |
| Temperature Range | 216°F (102°C) |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Cable Length | 8.0" (203.20mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3781 |