Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
380LX101M500K022
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.509
$13.509
10
$12.8345
$128.345
50
$10.80777
$540.3885
100
$10.13232
$1013.232
500
$8.983998
$4491.999
1000
$8.4436
$8443.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 500 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.1 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.013Ohm @ 120Hz |
| Series | 380LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.5 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |