Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
380LX122M400A082
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.058
$11.058
10
$10.50035
$105.0035
50
$8.84279
$442.1395
100
$8.29008
$829.008
500
$7.35053
$3675.265
1000
$6.9084
$6908.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 3.228" (82.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.52 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 152mOhm @ 120Hz |
| Series | 380LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 6.33 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1200 µF |
| Package | Bulk |