Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
381LQ471M350A022
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.681
$5.681
10
$5.04735
$50.4735
50
$4.41617
$220.8085
100
$4.037595
$403.7595
500
$3.469799
$1734.8995
1000
$3.217441
$3217.441
2500
$3.154361
$7885.9025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 350 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.4 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 353mOhm @ 120Hz |
| Series | 381LQ |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.96 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |