382LX152M450B082VS
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
382LX152M450B082VS
설명:
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
재고 : 84
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 3.228" (82.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.969" Dia (50.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 382LX
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 1500 µF