Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
383LX222M250N062
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.7345
$14.7345
10
$14.0011
$140.011
50
$11.79026
$589.513
100
$11.05344
$1105.344
500
$9.800713
$4900.3565
1000
$9.2112
$9211.2
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.559" (65.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.7 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 98mOhm |
| Series | 383LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.15 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 2200 µF |
| Package | Bulk |