SAB North America
제품 번호:
3842602
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MULTI-PAIR 4COND 26AWG TAN 1=1FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.37
$4.37
50
$3.23
$161.5
100
$3.0115
$301.15
250
$2.812
$703
500
$2.6315
$1315.75
1500
$2.147
$3220.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | - |
| Series | DC 300 DS TP |
| Shield Coverage | 100% |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Semi-Rigid |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Tan |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.213" (5.41mm) |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair Twisted) |