Finder Relays, Inc.
제품 번호:
38.51.7.024.0050
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.3875
$16.3875
10
$14.5654
$145.654
25
$13.83694
$345.9235
50
$13.10867
$655.4335
100
$12.3804
$1238.04
250
$11.288052
$2822.013
500
$10.559782
$5279.891
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 400VAC - Max |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Coil Current | 10.4 mA |
| Coil Resistance | 2.31 kOhms |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | 38 |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Finder Relays, Inc. |
| Must Operate Voltage | 19.2 VDC |
| Release Time | 6 ms |
| Features | Socket Included |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 38.51.7 |