Finder Relays, Inc.
제품 번호:
38.52.8.230.0060
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 230V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.762
$22.762
10
$21.622
$216.22
25
$20.4839
$512.0975
50
$19.34599
$967.2995
100
$18.20789
$1820.789
250
$17.069942
$4267.4855
500
$15.931937
$7965.9685
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 400VAC - Max |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 8 A |
| Coil Current | 5.3 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 23 VAC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | 38 |
| Operate Time | 8 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 230VAC |
| Mfr | Finder Relays, Inc. |
| Must Operate Voltage | 184 VAC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | Socket Included |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |
| Base Product Number | 38.52.8 |