Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
385736-001
패키지:
-
배치:
-
설명:
RECIRC CHILLER 2.9LPM 149W 4.7A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2276.8935
$2276.8935
5
$1897.4122
$9487.061
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 4°C ~ 45°C |
| Fluid Capacity | 250ML (8.4 oz) |
| Power - Cooling | 149 W |
| Product Status | Active |
| Weight | 24 lbs (10.9 kg) |
| Ratings | UL61010-1 |
| Flow Rate | 0.76GPM (2.9LPM) |
| Series | MRC |
| Thermal Resistance @ GPM | - |
| Product Type | Active, Recirculating Chiller |
| Connection Type | 3/8" Quick Connect |
| Voltage | 115 ~ 240VAC |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Dimensions - Overall | 13.82" L x 7.68" W x 11.97" H (351.0mm x 195.1mm x 304.0mm) |
| Features | Temperature Control |
| Package | Box |
| Attachment Method | - |
| Current | 4.7 A |
| Power Input | 294W |
| Base Product Number | 385736 |