EDAC Inc.
제품 번호:
387-012-521-201
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.985
$5.985
10
$5.4131
$54.131
25
$5.11404
$127.851
50
$4.9894
$249.47
100
$4.73993
$473.993
250
$4.24099
$1060.2475
500
$3.99152
$1995.76
1000
$3.49258
$3492.58
2500
$3.317951
$8294.8775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Cantilever |
| Gender | Female |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 6 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | EDAC Inc. |
| Features | - |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | 387 |
| Termination Rows | 2 |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 387-012 |