Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
387004929
패키지:
-
배치:
-
설명:
ETX4-7-F2-3030-TA-RT-W6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.9655
$28.9655
5
$27.151
$135.755
10
$26.4936
$264.936
25
$25.50598
$637.6495
50
$24.84763
$1242.3815
100
$24.18947
$2418.947
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C |
| Voltage - Max | 9.3 V |
| Delta Tmax @ Th | 83.2°C @ 50°C |
| Qmax @ Th | 20.9W @ 50°C |
| Current - Max | 3.8 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 34.00mm L x 30.00mm W |
| Product Status | Active |
| Resistance | 2.27 Ohms |
| Series | HiTemp ETX |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 4.14mm |
| Package | Bulk |