Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
387004952
패키지:
-
배치:
-
설명:
ETX1.6-12-F2-3030-TA-RT-W6
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C |
| Voltage - Max | 16.6 V |
| Delta Tmax @ Th | 83.2°C @ 50°C |
| Qmax @ Th | 15.7W @ 50°C |
| Current - Max | 1.6 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 34.00mm L x 30.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 9.64 Ohms |
| Series | HiTemp ETX |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 4.00mm |
| Package | Bulk |