Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
387004961
패키지:
-
배치:
-
설명:
ETX2-6-F1-1225-TA-RT-W6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.7685
$27.7685
5
$26.1991
$130.9955
10
$25.4144
$254.144
25
$24.6297
$615.7425
50
$24.00232
$1200.116
100
$23.374845
$2337.4845
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C |
| Voltage - Max | 8.2 V |
| Delta Tmax @ Th | 83.2°C @ 50°C |
| Qmax @ Th | 12.7W @ 50°C |
| Current - Max | 2.6 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 25.00mm L x 12.50mm W |
| Product Status | Active |
| Resistance | 2.94 Ohms |
| Series | HiTemp ETX |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.20mm |
| Package | Bulk |