Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
387005673
패키지:
-
배치:
-
설명:
PCX4,4,F1,1515,TA,RT,W6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$33.3545
$33.3545
5
$31.2683
$156.3415
10
$30.50925
$305.0925
25
$29.37286
$734.3215
50
$28.61476
$1430.738
100
$27.85666
$2785.666
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 120°C |
| Voltage - Max | 5.7 V |
| Delta Tmax @ Th | 73.6°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 13.5W @ 27°C |
| Current - Max | 4.1 A |
| Size / Dimension | Square - 15.00mm L x 15.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.32 Ohms |
| Series | PCX |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 2.80mm |
| Package | Bulk |