Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
387007189
패키지:
-
배치:
-
설명:
PCX9,3,2525,F2,TB,RT,W6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$46.7305
$46.7305
5
$44.0268
$220.134
10
$42.6759
$426.759
25
$41.325
$1033.125
50
$40.24485
$2012.2425
100
$39.164415
$3916.4415
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 120°C |
| Voltage - Max | 3.6 V |
| Delta Tmax @ Th | 73.6°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 21.1W @ 27°C |
| Current - Max | 10 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 28.70mm L x 25.40mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 340 mOhms |
| Series | PCX |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 5.00mm |
| Package | Box |