Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
3907-0-18-15-30-27-10-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PIN RCPT .015-.025 SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.342
$3.42
25
$0.30134
$7.5335
50
$0.27683
$13.8415
100
$0.266
$26.6
250
$0.238906
$59.7265
500
$0.228038
$114.019
1000
$0.190028
$190.028
2500
$0.173736
$434.34
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Force | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tail Type | No Tail |
| Socket Depth | 0.115" (2.92mm) |
| Pin Hole Diameter | 0.043" (1.09mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 3907 |
| Length - Overall | 0.115" (2.92mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3907-0 |
| Accepts Square Pin Size | - |