Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
3922-0-01-34-00-00-08-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PC PIN CIRC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.17895
$11.7895
25
$1.12898
$28.2245
50
$1.10409
$55.2045
100
$1.053835
$105.3835
250
$0.953458
$238.3645
500
$0.87818
$439.09
1000
$0.752723
$752.723
2500
$0.702544
$1756.36
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.047" (1.19mm) Dia |
| Terminal Type | PC Pin |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | 0.234" (5.94mm) |
| Length - Above Flange | 0.267" (6.78mm) |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | 3922 |
| Length - Overall | 0.532" (13.51mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | 0.061" (1.55mm) |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.030" (0.76mm) Dia |
| Terminal Style | Wire |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3922-0 |