EDAC Inc.
제품 번호:
395-012-524-201
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.755
$2.755
10
$2.50515
$25.0515
25
$2.37234
$59.3085
50
$2.31724
$115.862
100
$2.20685
$220.685
250
$1.931008
$482.752
500
$1.875832
$937.916
1000
$1.599971
$1599.971
2500
$1.489619
$3724.0475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Cantilever |
| Gender | Female |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 6 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | EDAC Inc. |
| Features | - |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | 395 |
| Termination Rows | 2 |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 395-012 |