Finder Relays, Inc.
제품 번호:
39.61.3.125.0060
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.1515
$23.1515
10
$21.99345
$219.9345
25
$20.83616
$520.904
50
$19.67868
$983.934
100
$18.52101
$1852.101
250
$17.363492
$4340.873
500
$16.205917
$8102.9585
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 400VAC - Max |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Coil Current | 5.6 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 37.5 VAC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | 39 |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 125VAC/DC |
| Mfr | Finder Relays, Inc. |
| Must Operate Voltage | 88 VAC |
| Release Time | 6 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |
| Base Product Number | 39.61 |