Qualtek
제품 번호:
399012-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD GB2099 TO IEC 320-C13 5.90'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.17
$8.17
10
$7.3568
$73.568
25
$6.93044
$173.261
50
$6.7526
$337.63
100
$6.574855
$657.4855
250
$5.864084
$1466.021
500
$5.508689
$2754.3445
1000
$4.868959
$4868.959
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 70°C |
| 1st Connector | GB2099 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 17 AWG |
| Series | - |
| Length | 5.91' (1.80m) |
| Approved Countries | China |
| Mfr | Qualtek |
| Approval Agency Marking | CCC |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | RVV 300/500 |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | 399012 |