Hirose Electric Co Ltd
제품 번호:
3CW-P(40)
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.98
$26.98
10
$23.6265
$236.265
25
$22.60582
$565.1455
50
$21.8766
$1093.83
100
$21.14738
$2114.738
250
$19.980628
$4995.157
500
$19.397252
$9698.626
1000
$18.95972
$18959.72
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Silver |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 1000 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Features | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 60°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | 3C-2W |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Clamp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Silver |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 3CW-P |