APEM Inc.
제품 번호:
3D1ZBE08478
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH JOYSTICK BALL 10A 250V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Functions, Extra | - |
| Actuator Type | Ball Tip |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Contact Finish | - |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 1000HE |
| Type | Joystick, 2 - Axis |
| Switch Function | 8-Way Directional |
| Operating Force | - |
| Voltage - Supply | - |
| Output | Digital (Mechanical Switch) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | - |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |