3M (TC)
제품 번호:
3M AB5030HF 1.03" X 4YD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF EMI ABSORB SHEET 1.03"X0.144"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$112.6225
$112.6225
10
$107.29775
$1072.9775
25
$105.01528
$2625.382
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 71°F (21°C) |
| Shape | Rectangular |
| Material | Polymer Resin, Metal Flakes |
| Thickness - Overall | 0.014" (0.35mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AB5000HF |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 1.030" (26.16mm) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | 3M (TC) |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Width | 0.144" (3.65mm) |
| Adhesive | Acrylic, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Non-Conductive, Double Sided |
| Base Product Number | AB5030HF |