3M (TC)
제품 번호:
3M GPH-160GF 1" X 3"-100/PK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
3M VHB TAPE 1" X 3" 100PK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$60.553
$60.553
10
$56.9867
$569.867
25
$53.42496
$1335.624
50
$49.86322
$2493.161
100
$47.370135
$4737.0135
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | Bonding |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | Acrylic Foam |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm) |
| Series | VHB™ GPH-160GF |
| Length | 3.00" (76.20mm) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | 300°F (149°C) Max |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Double Coated, Double Sided |
| Width | 1.00" (25.40mm) |
| Adhesive | Acrylic |
| Base Product Number | GPH-160GF |