3M (TC)
제품 번호:
3M5558-5MM-DISC-100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TAPE INDICATOR 0.20" DIA 100PK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$77.6055
$77.6055
10
$73.04455
$730.4455
25
$68.47942
$1711.9855
50
$63.91429
$3195.7145
100
$60.71849
$6071.849
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Usage | Water Indication |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Polyester Film |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) |
| Series | 5558 |
| Length | - |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 18 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Indicator |
| Width | 0.20" (5.00mm) dia |
| Adhesive | Acrylic |
| Base Product Number | 5558 |