/ Oscillators / 3QHM572C1.0-36.864
minImg
3QHM572C1.0-36.864
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
3QHM572C1.0-36.864
설명:
XTAL OSC SSXO 36.8640MHZ CMOS
재고 : 500
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 5
사용자 가이드
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series QuikXO
Type SSXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS (Low EMI)
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 36.864 MHz