/ Oscillators / 3QHM572C1.5-100.000
minImg
3QHM572C1.5-100.000
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
3QHM572C1.5-100.000
설명:
XTAL OSC SSXO 100.0000MHZ CMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±1.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz