/ Oscillators / 3QHTF53-7.0333-OE
minImg
3QHTF53-7.0333-OE
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
3QHTF53-7.0333-OE
설명:
7.0333 MHz XO 3.3V 5.0X3.2 MM OE
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 21mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Function Enable/Disable
Series 3QHTF53
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 7.0333 MHz