Bivar Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.27455
$2.7455
100
$0.18335
$18.335
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 4.50mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Bivar Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3SRC-S |
| Lens Size | 3mm, T-1 |