TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
4-1971905-4
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG HSG 8POS 3.30MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.2679
$2.679
25
$0.26714
$6.6785
50
$0.26391
$13.1955
100
$0.243865
$24.3865
250
$0.200412
$50.103
500
$0.189297
$94.6485
1000
$0.17593
$175.93
2500
$0.170364
$425.91
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Yellow |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.205" (5.20mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Series | Grace Inertia, GIC |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.130" (3.30mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1971905 |