Swift Bridge Technologies
제품 번호:
400-0784-00
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CBL ASSY 2.4MM PLUG-PLUG 23.62"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$979.45
$979.45
6
$886.35
$5318.1
11
$809.4
$8903.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | 2.4mm Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Purple |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | 2.4mm Plug |
| Product Status | Active |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Series | DuraWave PS |
| Length | 23.62" (600.00mm) |
| Mfr | Swift Bridge Technologies |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | 2.4mm to 2.4mm |
| Features | Armored Cable, Phase Stable, Shielded, Ruggedized |
| Package | Retail Package |
| Frequency - Max | 43 GHz |