Rubycon
제품 번호:
400PK33MEFC12.5X25
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0735
$1.0735
10
$0.84455
$8.4455
50
$0.73188
$36.594
100
$0.63327
$63.327
500
$0.478496
$239.248
1000
$0.422199
$422.199
2500
$0.39406
$985.15
5000
$0.379981
$1899.905
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 240 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | PK |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 360 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |