CTS-Frequency Controls
제품 번호:
406C35D24M00000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.74385
$7.4385
50
$0.69559
$34.7795
100
$0.614745
$61.4745
500
$0.582369
$291.1845
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |
| Series | 406 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 24 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |