E-T-A
제품 번호:
412-K14-LN2-20A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIR BRKR THRM 20A 115VAC 28VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$57.9215
$57.9215
5
$55.0278
$275.139
10
$52.13125
$521.3125
50
$43.44236
$2172.118
100
$40.54619
$4054.619
250
$37.650058
$9412.5145
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Push-Pull Plunger |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 412 |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Voltage Rating - AC | 115 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |