Cinch Connectivity Solutions Johnson
제품 번호:
415-0108-250
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 9.843"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1635
$3.1635
10
$2.8747
$28.747
25
$2.72308
$68.077
50
$2.65981
$132.9905
100
$2.53308
$253.308
250
$2.216464
$554.116
500
$2.153118
$1076.559
1000
$1.836483
$1836.483
2500
$1.709829
$4274.5725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | - |
| 1st Connector | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| Series | UMC |
| Length | 9.843" (250.00mm) |
| 1st Contact Gender | Female |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Style | U.FL (UMCC) to Cable |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 415-0108 |