CTS-Frequency Controls
제품 번호:
416F24022IKR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.665
$0.665
10
$0.589
$5.89
50
$0.55062
$27.531
100
$0.48659
$48.659
500
$0.46094
$230.47
1000
$0.384123
$384.123
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 120 Ohms |
| Series | 416 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 24 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |