41HNSP.125
Remington Industries
제품 번호:
41HNSP.125
제조업체:
Remington Industries
설명:
#41 HVY MAG WIRE, 155C RED 2OZ
재고 : 48
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Series -
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Annealed Bare
Jacket (Insulation) Material Polyurethane (PU)
Package Box
Wire Gauge 41 AWG
Product Status Active
Length - Approximate 4918.0' (1499m)
Jacket (Insulation) Diameter 0.004" (0.11mm)