Laird Technologies EMI
제품 번호:
4202PA51H01800
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.2035
$6.2035
10
$5.5746
$55.746
25
$5.26984
$131.746
100
$4.567125
$456.7125
250
$4.33295
$1083.2375
500
$3.887951
$1943.9755
1000
$3.278992
$3278.992
2500
$3.11505
$7787.625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 73°F (23°C) |
| Shape | D-Shape |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) |
| Product Status | Active |
| Series | 51H |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Plating | - |
| Height | 0.118" (3.00mm) |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 0.252" (6.40mm) |