TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
42111-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 14-18AWG #10
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2185
$0.2185
10
$0.18715
$1.8715
25
$0.16568
$4.142
50
$0.15485
$7.7425
100
$0.143735
$14.3735
250
$0.127148
$31.787
500
$0.121638
$60.819
1000
$0.099512
$99.512
2500
$0.091219
$228.0475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.300" (7.62mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-18 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.570" (14.48mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 42111 |