Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
제품 번호:
4300-001LF
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FEEDTHRU 200V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.3365
$6.3365
10
$4.9153
$49.153
25
$4.68122
$117.0305
50
$4.4061
$220.305
100
$3.992945
$399.2945
250
$3.855252
$963.813
500
$3.717578
$1858.789
1000
$3.579894
$3579.894
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Loss | 15dB @ 100MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Voltage - Rated | 200V |
| Thread Size | - |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm) |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 4300 |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Package | Bulk |
| Current | 5 A |