Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
430122-520
패키지:
-
배치:
-
설명:
PELTIER CP2,127,06,L1,RT,W4.5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$66.4525
$66.4525
5
$62.5651
$312.8255
10
$60.6214
$606.214
25
$58.67808
$1466.952
50
$57.12388
$2856.194
100
$55.56949
$5556.949
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 14.5 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 122.3W @ 25°C |
| Current - Max | 14.3 A |
| Size / Dimension | Square - 62.00mm L x 62.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 940 mOhms |
| Series | CP |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 4.57mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 430122 |