Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
430362-502
패키지:
-
배치:
-
설명:
PELTIER HT8,7,F2,3030,TB,RT,W6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$57.9975
$57.9975
5
$54.6079
$273.0395
10
$52.91215
$529.1215
25
$51.21678
$1280.4195
50
$49.85999
$2492.9995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 175°C |
| Voltage - Max | 8.1 V |
| Delta Tmax @ Th | 63°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 40.7W @ 25°C |
| Current - Max | 8.5 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 34.00mm L x 30.00mm W |
| Product Status | Obsolete |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 880 mOhms |
| Series | ThermaTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.33mm |
| Package | Bulk |