Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
430550-502
패키지:
-
배치:
-
설명:
ET20,31,F1A,0909,TB,W2.25
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$44.403
$44.403
5
$41.8361
$209.1805
10
$40.5536
$405.536
25
$39.26996
$981.749
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 3.5 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 4.2W @ 25°C |
| Current - Max | 2 A |
| Size / Dimension | Square - 8.79mm L x 8.79mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.62 Ohms |
| Series | OptoTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Non-Sealed |
| Height | 2.18mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 430550 |