Laird Thermal Systems, Inc.
제품 번호:
430834-503
패키지:
-
배치:
-
설명:
PELTIER OT08,11,F1,0305,GG,W2.25
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$40.983
$40.983
5
$38.3952
$191.976
10
$37.45375
$374.5375
25
$36.27594
$906.8985
50
$35.33354
$1766.677
100
$34.39133
$3439.133
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 1.3 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 0.6W @ 25°C |
| Current - Max | 0.8 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 4.88mm L x 3.25mm W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.43 Ohms |
| Series | OptoTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Non-Sealed |
| Height | 3.25mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 430834 |