Curtis Industries
제품 번호:
432200-09-0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.438"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.683
$8.683
10
$6.84475
$68.4475
25
$6.5113
$162.7825
50
$5.91014
$295.507
100
$5.67644
$567.644
250
$5.00859
$1252.1475
500
$4.674684
$2337.342
1000
$4.340778
$4340.778
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 600V |
| Top Termination | Screws |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | Solder Turret, Insulated |
| Series | 43000 |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Mfr | Curtis Industries |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polypropylene (PP) |
| Number of Circuits | 9 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 9 |
| Base Product Number | 432200 |